Hakkımızda

Temelleri  1998 yılında atılan Güleçyüz Grup çadır,çelik konstrüksiyon sektöründe 30 yıla yaklaşan yolcuğunda Türkiye’nin  değil Orta Doğu ve Avrupa’nın da en başarılı çadır firmalarından biri haline geldi.

Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim gösteren Güleçyüz Grup,ülkesinde yaşadığı başarıyı dünyada yakalama hedefinden taviz vermemektedir.

HAKKIMIZDA

 

1998 Yılında Ankara’da kurulan Güleçyüz Çadır şuan ki gelmiş olduğu nokta itibarı ile sektöründe lider konumda olup, bulunduğu noktayı daima ileri taşımayı hedeflemiştir.

            Ar-Ge konusunda özverili çalışan firmamız üretimini yaptığı çadırlarda alev yürütmez, bakteri barındırmaz, ultra viyole (UV) koruma özelliğinde olup çadır iskeletlerinde standart olarak içi ve dışı aynı oranda galvanizli olup tüm materyallerini de kendi imal ederek kaliteyi şansa bırakmamıştır.

            Çadır yapılar konusunda uzman teknik personeli ile gerek proje bazlı çadır yapılar, gerekse ürün yelpazemizde bulunan ürünlere dair kullanıcıların bu yapılar hakkında doğru bilgilendirilmesi, kullanım amacına ve bölgenin iklim şartlarına en uygun çadır yapının belirlenmesi konusunda en üst seviyede hizmet vermektedir.

            Güleçyüz Çadır modelleriyle Türk Patent ve Marka Kurumundan ürünleri için tasarım tescili alan tek firma olup müşterilerini sadece 1-2 model ile sınırlandırmaz standart olarak sunduğu 30’un üzerinde model ve özel projeler ile de yanınızdayız.

            20.000 m² Kapalı ve 10.000 m² Açık alanda üretim yapan Güleçyüz Çadır, gerek sipariş bazında gerekse ürün çeşitliliği konusunda yeterli stokunu tutarak müşterilerine en hızlı hizmeti sunmaktadır.

            Güleçyüz Çadır müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve kaliteden asla ödün vermeyen anlayışı ile Ülkemiz sınırlarını da aşarak Avrupa ve Orta Doğunun en başarılı çadır firmalarından biri olmuştur.

            Ürün yelpazesini sürekli geliştiren, teknolojik gelişmeler ve bunun beraberinde ortaya çıkan ihtiyaçları yakından takip eden firmamız, satış sonrası hizmeti de kendine ilke edinmiştir.

            Güleçyüz Çadır, çiftçinin ve üreticinin yüzünü güldürmeye devam edecek ve her daim en üst seviyede hizmet vermekten asla ödün vermeyecektir.

 

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Sektördeki lider çadır üreticilerinden biri olan Güleçyüz Çadır, üstün kaliteli ve uygun fiyatlı, müşteri beklentilerini tam olarak karşılayan üretim felsefesini sürdürür ve sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübesiyle kendisini ve ürünlerini sürekli yeniler ve geliştirir. Güleçyüz Çadır, müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak saptama ve karşılama gayesini, özelleştirilebilir çözümler sunarak gerçekleştirir. Her kapasiteye ve ihtiyaca uygun çadır üretimiyle, yatırımların en verimli şekilde kullanılmasını sağlar. Yurt İçi ve Yurt dışı hizmet veren Güleçyüz Çadır’ın hedefi, müşterilerinin beklentilerinin de ötesine geçen ürün ve hizmetleriyle dünyada adını duyurmakdır.

Kalite Politikamız

Güleçyüz Çadır tüm ürünlerini koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklamıştır. Ürünlerinin ve sistemlerinin sürekli iyileştirilmesi için tüm çalışanlarının sürekli gelişiminin ve eğitiminin esas olduğuna inanır. Şirketimiz bünyesinde daima mükemmel kalitede ürün çıkarmayı ve kaliteyi artırma amacında olan Güleçyüz Çadır siz değerli müşterilerimizin kaliteden ödün vermeden ihtiyaçlarını anında ve hızlı bir şekilde karşılayarak ve zamanında üretim yaparak sizlerin önerileri ve talepleri doğrultusunda ürün yelpazesini geliştirme amacındadır.